Outsourcing IT programistów PHP & Symfony

powrót na główną

Nasze kompetencje w zakresie tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem PHP oraz Symfony4 w obszarze tworzenia aplikacji internetowych poparte są wieloma realizacjami dla znaczących firm na rynku polskim oraz zagranicznym.

Nasi programiści specjalizujący się w PHP oraz Symfony z szerokim doświadczeniem czekają na nowe wyzwania. Potrzebujesz wsparcia w projekcie?

CodingIsThinking - Outsourcing PHP & Symfony

Dlaczego programiści CodingIsThinking?

1. Tylko sprawdzone osoby

Nie udostępniamy osób, których nie znamy osobiście. Z wszystkimi programistami znamy się od dawna i budujemy partnerskie relacje.


2. Realne zaangażowanie w projekt

Stworzyliśmy wiele projektów razem dla CodingIsThinking oraz dla klientów zewnętrznych. Realizowaliśmy projekty prostych stron internetowych jak i zaawansowane projekty rządowe. Podejmując współpracę nad projektem, jesteśmy w pełni zaangażowani.


3. Osoby działające Open Source

Wychodzimy z załozenia, że warto wspierać fajne pomysły oraz inicjatywy. Nieodpłatnie tworzymy własne produkty Open Source oraz udzielamy się - wspierająć doświadczeniem - inne projekty tego typu.

Koszt i okres współpracy

Koszt oraz okres współpracy ustalany jest indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania projektu oraz terminu najmu.

Starannie dobieramy partnerów Duże wyzwania wymagają odważnych kontrahentów. Zaufały nam marki takie jak:
Pozwól sobie pomóc Napisz do nas. Umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.
Wypełnij proszę wszystkie pola.
Dziękujemy za wiadomość. Odezwiemy się najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez wiadomość e-mail lub telefon:

+48 660 043 353
desk@codingisthinking.com