CodingIsThinking poszukuje Senior Scala Developer dla kluczowego klienta

powrót na blog

W CodingIsThinking poszukujemy programistów Java & Scala dla naszego klienta kluczowego Mercedes-Benz AG. Praca będzie odbywała się w bezpośrednim kontakcie z developerami oraz product managerami tej firmy, co jest niewątpliwie ofertą dla osób z wielkimi ambicjami oraz umiejętnościami.

Szukamy bardzo doświadczonych osób.

Praca 90% remote (raz w miesiącu wylot do Niemiec na 2-3 dni w celu uzgodnienia planu na następne miesiące - firma pokrywa koszty hotelu oraz przelotów).

Jeżeli:

Ta praca jest dla Ciebie swietną szansą na rozwój!

Co oferujemy

Nie oferujemy żadnych kart multi-sport, piłkarzyków, świetnych atmosfer i możliwości rozwoju dzięki coachom :)

Osoby zainteresowane stanowiskiem zapraszamy do kontaktu na desk@codingisthinking.comInformujemy, że administratorem danych jest CodingIsThinking Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. Energetyków 83 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

Starannie dobieramy partnerów Duże wyzwania wymagają odważnych kontrahentów. Zaufały nam marki takie jak:
Pozwól sobie pomóc Napisz do nas. Umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.
Wypełnij proszę wszystkie pola.
Dziękujemy za wiadomość. Odezwiemy się najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez wiadomość e-mail lub telefon:

+48 660 043 353
desk@codingisthinking.com