React.js jako wiodące rozwiązanie frontend dla Platformy B2B w ramach Open Source

powrót na blog

Sposobów na programowanie jest wiele. Jest również kilka szkół - jedna mówi: używaj stabilnych technologii, druga z kolei głosi - korzystaj z najnowszych narzędzi dostępnych na rynku. W CodingIsThinking szukamy balansu pomiędzy jednym i drugim - jak nam to wychodzi?

CodingIsThinking w liczbach

Jednym z naszych produktów jest System zarządzania treścią - CodingCMS. To dzięki niemu tworzymy dedykowane oprogramowanie i nie musimy martwić się o to, z jakiego systemu CMS korzystać i czy tworzyć własny backend dla klienta. Mamy swój produkt, który jesteśmy w stanie dostosować do każdego projektu.

Coding B2B CodingIsThinking - Platforma B2b.

Przyszedł jednak czas na stworzenie czegoś nowego, co da naszemu klientowi kolejną realną wartość. Tą wartością z pewnością jest zwiększenie sprzedaży lub usprawnienie jego procesów w firmie, czyli automatyzacja biznesu. A gdybyśmy byli w stanie i zwiększyć sprzedaż i zautomatyzować biznes jednocześnie? Z pomocą przychodzi nam nasz nowy produkt który tworzymy za darmo (w ramach #opensource) czyli Platforma sprzedażowa B2B - CodingB2B.

CodingB2B - od samego początku

Tworząc własny produkt, jest troszkę prościej, lecz czy oby na pewno? Biorąc pod uwagę fakt, iż często nasze produkty są bazą do stworzenia większych integracji - musimy wszystko dobrze przemyśleć od samego początku.

Pierwszy etap tworzenia każdego nowego projektu w naszej firmie jest zawsze ten sam - nasz zespół musi w sposób pragmatyczny podjąć długoterminowe decyzje, które wpływają na to, jak będzie wyglądało końcowe oprogramowanie naszego partnera. Co musimy rozważyć:

React.js jako narzędzie frontend CodingB2B

Platforma CodingB2B jest platformą zamkniętą. Google nie powinien indeksować podstron. Cała platforma widoczna jest tylko dla kontrahentów oraz firmy zarządzającej.

Coding B2B CodingIsThinking - Platforma B2b


Dlaczego to takie ważne? Ano dlatego, iż nie potrzebujemy skupiać się na indeksowaniu. To ważne - nie chcemy indeksować treści w Google, więc możemy wykorzystać React Boilerplate. Kontrahent w szybki sposób ma możliwość przeglądania produktów, kategorii w sposób dynamiczny. Nie ma przeładowań strony, czekania na ładowanie - po prostu klika i już.

Inne zalety React.js, które warto podkreślić:W kolejnych wpisach będziemy decydować o rozwiązaniach od strony backendu.

Starannie dobieramy partnerów Duże wyzwania wymagają odważnych kontrahentów. Zaufały nam marki takie jak:
Pozwól sobie pomóc Napisz do nas. Umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.
Wypełnij proszę wszystkie pola.
Dziękujemy za wiadomość. Odezwiemy się najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez wiadomość e-mail lub telefon:

+48 660 043 353
desk@codingisthinking.com